Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta meblowy

NEXISS Ziemowit Hawrasz

4 0007 000 brutto / mies.
  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poszukuję pracownika na stanowisko Monter mebli na wymiar

Do głównych zadań będzie należeć:

*Montaż gotowych mebli u klienta

*Produkcja i przygotowywanie mebli na wymiar

*Skręcanie formatek

*Transport materiałów

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi stolarskich: pilarki, wkrętarki, wyrzynarki, frezarki ręcznej

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi piły formatowej ( możliwość przyuczenia)

  • znajomość rysunku technicznego

  • dbałość o powierzony sprzęt i materiał

  • rzetelność, pracowitość

  • doświadczenie w produkcji lub montażu mebli

  • prawo jazdy kategorii B

  • sumienność

  • dokładność

  • punktualność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia z premiami za wydajność

  • elastyczny grafik pracy

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie stolarstwa meblowego

O nas

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem mebli na wymiar.

Jeżeli jesteś osobą, która spełnia powyższe warunki lub chciała by wiązać swoją przyszłość z zawodem stolarza to zapraszam do kontaktu telefonicznego.