Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta / Mechanik maszyn i urządzeń

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRESS-COMP

    PRESS-COMP jest  firmą z branży projektowania i budowy maszyn gółwnie dla przemysłu motoryzacyjnego. Od 18 lat tworzymy nowe rozwiązania w tej prężnie rozwijającej się i nowoczesnej gałęzi przemysłu.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in.:

    • Montaż maszyn i urządzeń (zespołów, narzędzi) głównie dla przemysłu samochodowego
    • Współpraca z innymi działami firmy, konstruktorami, automatykami
    • Dbałość o aktualizowanie dokumentacji technicznej, rysunków, schematów
    • Rozruch maszyn
    • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn u klienta
    • Wykonywanie drobnych elementów mechanicznych
    • Uczęstnictwo w odbiorach
    Praca w godzinach 7.30 - 15.30 (czasami wyjazdy służbowe)

    Od kandydata wymagamy:

    • Doświadczenia w montażu
    • Wykształcenia technicznego - preferowane specjalizacje to mechanika, automatyka lub pokrewne
    • Umiejętności czytania rysunku technicznego
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi
    • Obsługi komputera -  przeglądanie dokumentacji technicznej
    • Komunikatywności w gronie współpracowników, klientów i dostawców firmy

    Dodatkowe atuty:

    • Wszelkie branżowe kursy i szkolenia
    • Uprawnienia SEP
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności
    • Pakiet dodatkowego ubezpieczenia z assistance
    • Duże możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w nowatorskiej branży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRESS-COMP z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PRESS-COMP z siedzibą w Krakowie przy ul. Rydlówka 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.