Ta oferta pracy jest nieaktualna od 446 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta – Mechanik Precyzyjny

  • Poznań, Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KELLER poligraa dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urzadzen poligracznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestnicza w procesach produkcyjnych, oddajac do rak Klientów produkty na wysokim, swiatowym poziomie. Produkujemy urzadzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    MONTAŻYSTA - MECHANIK PRECYZYJNY
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo
    Nr ref. 003_2017
    Zakres obowiązków:
    • Montaż i budowa maszyn;
    • Aktywny udział w pracach nad konstrukcja maszyn – współpraca z działem konstrukcyjnym;
    • Uruchomienia zbudowanych maszyn.
    Wymagania:
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy montażu precyzyjnych maszyn;
    • Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego;
    • Ukierunkowanie na rozwój;
    • Wysokie zaangażowanie w realizowane zadania;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Zatrudnienie od zaraz;
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w renomowanej, prężnie rozwijającej
      się firmie, współpracującej z czołowymi koncernami AGD i AUTOMOTIVE;
    • Możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres
     p.uranowski@e-keller.pl - Piotr Uranowski. W tytule e-mail, aplikacji proszę podać nr ref. 003_2017,
    lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 602-719-216.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
    Konieczne jest dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”