Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta/Mechanik

TOOLS FACTORY Sp.j.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:08:30-16:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Żurawia 92

Wiązowna (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Prace na produkcji, montaż maszyn (składanie konstrukcji)

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy zespołowej,

  • zdolności manualnych i dokładność,

  • wiedzy i umiejętności mechanicznych,

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,

  • podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność.

Mile widziane

  • znajomość podłączania pneumatyki,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • realne możliwości awansu i rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny.

Jesteśmy firmą produkcyjną z branży maszynowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Montażysta/Mechanik

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji