Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta

THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Budowlanych 9

Międzyrzecz

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów prefabrykowanych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • prawo jazdy: kategoria B

  • zdolności manualne oraz obsługa elektronarzędzi

  • gotowość do pracy na terenie Polski jak i zagranicą (teren UE)

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • bardzo dobre warunki

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Spółka thomas praefab jest niemieckim koncernem zajmującym się produkcją oraz montażem budynków prefabrykowanych (keramzytobetonowych i betonowych). Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, produkujemy także budynki dla przemysłu i rolnictwa. Wieloletnia działalność na różnych rynkach uczyniła z nas doświadczonego i godnego zaufania partnera dla naszych klientów.

W celu wsparcia naszego zespołu w Międzyrzeczu poszukujemy osoby na stanowisko:

Montażysta

Przewiń do profilu firmy