Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta / Montażystka - praca na produkcji

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kvadrat Soft Cells jest producentem wysokiej jakości paneli akustycznych, charakteryzujących się doskonałą estetyką i wyjątkową wielofunkcyjnością, wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów. Panele Soft Cells są wykorzystywane w wizjonerskich obiektach architektonicznych na całym świecie. Współpracujemy m.in. z The Royal Danish Library, Oxford University, Bloomberg, Google, PricewaterhouseCoopers, Rolls Royce i Microsoft.

    Kvadrat Soft Cells należy do grupy Kvadrat założonej w 1968 roku. Kvadrat jest liderem na europejskim rynku tkanin i wyrobów tekstylnych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Montażysta / Montażystka (praca na produkcji)
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Obowiązki

    • Montaż paneli akustycznych z elementów aluminiowych i ich tapicerowanie zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
    • Dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy
    • Dbanie o jakość wykonywanych produktów

    Wymagania

    • Wysokie zdolności manualne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • Motywacja do pracy i rozwoju
    • Obowiązkowość i staranność
    • Gotowość do pracy pod presją czasu

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dojazd do pracy autobusem zakładowym (trasa Stęszew – Komorniki – Gądki) (trasa Poznań - Gądki)
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Benefity: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świeże owoce każdego dnia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: przynieś ostatni pasek wypłaty – zaoferujemy 10% więcej

    Zgłoszenia prosimy wysyłać w postaci CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Kvadrat Soft Cells sp z o.o. z siedzibą w Gądkach, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.).”