Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta na Produkcji

Weegree

4 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive na terenie Opola.

  • Kontrola jakości.

  • Montaż elementów.

  • Praca przy pomocy elektronarzędzi.

  • Dbanie o stanowisko pracy oraz powierzone narzędzia.

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do nauki i podnoszenia umiejętności.

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz rzetelność.

  • Umiejętności manualne oraz zacięcie techniczne.

  • Sprawność fizyczna.

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę od początku współpracy.

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 4000 zł brutto) oraz premię.

  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku z dużą szansą na rozwój osobisty.

  • Dodatkowo premiowane są pomysły na nowe usprawnienia w zakładzie.

  • Bogaty pakiet benefitów m.in dofinansowanie do obiadów w stołówce zakładowej.

  • Gwarancję stabilnej pracy

Kontakt telefoniczny: +48 604 742 505.

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy