Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta

  • Celestynów (pow. otwocki), Otwock, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „BOGUCKI folie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    Obecna na rynku od 1983 roku firma BOGUCKI FOLIE jest liderem w produkcji folii termokurczliwych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem.

    Specjalizujemy się w produkcji folii, opakowań foliowych i folii z nadrukiem fleksograficznym. Wytwarzamy około 27 000 ton zróżnicowanych wyrobów foliowych w skali roku na rynek polski i zagraniczny. Portfolio naszych produktów obejmuje przede wszystkim folie termokurczliwe, folie średnio- i wysokobarierowe, folie PE do laminacji, laminaty foliowe dla przemysłu spożywczego i chemicznego, torby foliowe, itp.
    Montażysta
    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Celestynów (pow. otwocki)

    Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
    • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • umiejętność logicznego myślenia
    • wysoka kultura osobista
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność w wykonywania powierzonych zadań
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie min. zawodowe

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i stabilne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
    • pracę na pełny etat w młodym, ale profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • dofinansowanie do kart sportowych
    • dofinansowanie do obiadów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane przez Państwo stanowisko  oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzenie, Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Rozumiem, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po upływie tego okresu dane zostaną zniszczone. Rozumem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądanie ograniczenia ich przetwarzania. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z bazy kandydatów firmy Bogucki Folie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Jatne 35, 05-430 Celestynów.