Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta pojazdów komunalnych

Hako Technology Sp. z o.o.

  • Nowogard

    Nowogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż pojazdów komunalnych

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • zdyscyplinowanie

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość mechaniki pojazdów

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie – podstawa plus 49€ za dzień delegacji

  • umowę o pracę,

  • mieszkanie w Niemczech,

  • auto służbowe,

  • szkolenie na miejscu w fabryce z opiekunem polskojęzycznym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

Opis Stanowiska

  • Praca w delegacji ok. 6-12 m-cy, później, jeżeli się spiszesz, gwarantowana praca na miejscu, w Chałupach.

  • Szkolenie wprowadzające gwarantowane – nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczą zdolności manulane. Polski opiekun.

  • Zapewnione mieszkanie oraz auto służbowe na dojazdy, za które nie płacisz – musisz się tylko wyżywić.

  • Praca od poniedziałku do piątku. W piątek po pracy zjazd do Koszalina

  • Miejsce pracy : Glindow, Niemcy (delegacja do Niemiec, weekendy w domu)

  • Wynagrodzenie: 7 tys.netto

  • W związku z obostrzenieniami na terenie Niemiec, kandydat na to stanowisko musi być zaszczepiony.

Jesteśmy międzynarodową spółką produkującą czyszczące maszyny komunalne, posiadającą swoją produkcję i montaż w Europie.

Jednym z zakładów jest Hako Technology w Chałupach, gdzie produkowane są podzespoły stalowe.

Na chwile obecną poszukujemy monterów pojazdów komunalnych, którzy będą zatrudnieni w polskim oddziale i oddelegowani do pracy w Niemczech.

Przewiń do profilu firmy