Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta - realizator obrazu oraz transmisji livestreamingowych

TAXPRESS S.C.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obrazu za pomocą kamer cyfrowych

  • montaż materiałów przygotowywanych przez studio

  • obsługa emisji livestreamingowych

  • nadzór nad przebiegiem transmisji

Nasze wymagania

  • znajomość technik realizacji i montażu wideo

  • dobra znajomość sprzętu wideo (kamery, oświetlenie, dźwięk itp.)

  • umiejętność rejestracji obrazu za pomocą kamer cyfrowych (setki, wywiady, szkolenia, konferencje)

  • kreatywność, poczucie estetyki

  • umiejętność realizacji wideo na żywo z wykorzystaniem systemów streamingowych (m.in. vMix)

  • doświadczenie w montażu obrazu filmowego

  • samodzielność, dokładność i dobrej organizacji pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej

Mile widziane

  • znajomość Photoshopa, After Effects

To oferujemy

  • realny wpływ na kształt i rozwój działu TAXPRESS TV

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz udział w szkoleniach rozwijających posiadane umiejętności w zakresie technik wideo, zwłaszcza Aximetry

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę o dzieło lub, kontrakt B2B

  • pracę w nowoczesnym studiu streamingowym

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

TAXPRESS S.C.

Firma wydawniczo-szkoleniowa działająca na rynku od 20 lat poszukuje montażysty - realizatora obrazu oraz transmisji livestreamingowych, który dołączy do zespołu TAXPRESS TV.

Przewiń do profilu firmy