Montażysta - serwisant

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-11
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2019-02-10)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Eurowash Sp. z o.o. jest polskim producentem myjni bezdotykowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację inwestycji jaką jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej od projektu przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

    Miejsce pracy: Białystok (okolice)

     Zadania

    • praca przy produkcji technologii mycia
    • montaż technologii mycia na obiektach kontrahentów w kraju i zagranicą
    • naprawy serwisowe i przeglądy obiektów oddanych do użytku
    • dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym (preferowane : elektryk, mechanik, elektronik)
    • predyspozycje techniczne
    • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz serwisowych
    • znajomość elektronarzędzi
    • dokładność, dbałość o jakość, zaangażowanie, samodzielność
    • dobra organizacja i motywacja do pracy

    Oferujemy

    • atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
    • pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wdrożenie do pracy
    • umowa o pracę
    • wyposażenie stanowiska pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurowash Sp. z o.o. z siedzibą w Sobolewo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eurowash Sp. z o.o.  z siedzibą w Sobolewo ul. Szosa baranowicka 162 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom