Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta - Stolarz

  • Warszawa, Wojcieszyn (pow. warszawski zachodni), Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WM WYGODNE MIESZKANIE

    Firma prężnie działająca od 25 lat, z silnie ugruntowaną pozycją na rynku meblowym. Zajmujemy sie sprzedażą mebli tapicerowanych i skrzyniowych, głównie ze średniej i wyższej półki cenowej znanych producentów w województwie mazowieckim i kujawsko-pomorskim.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Stare Babice (pow. warszawski zachodni) (okolice), Wojcieszyn (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • Praca dotyczy montażu zabudowy meblowej u klienta na terenie Warszawy i okolic
    • Wykonywanie zleconych prac serwisowych/reklamacyjnych

    Wymagania:

    • znajomość branży meblarskiej
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • punktualność, odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność
    • bardzo dobra organizacja własnej pracy
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie
    • praca od zaraz
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę po okresie próbnym

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.wmmeble.pl