Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta - Technik serwisu

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z trzech największych firm na światowym rynku rozwiązań dostępu i zabezpieczeń. Wraz z 16.000 pracowników jesteśmy z naszymi klientami w ponad 130 krajach. A kto rozpoczyna pracę z nami może poczuć to od razu: Jesteśmy ciekawi ludzi i zawsze oczekujemy od nich tego co najlepsze. Jesteśmy otwarci na nowych kolegów i chcemy obdarzać ich zaufaniem - dla nas to jest częścią kultury, która pozwoliła nam odnieść sukces. Zaufanie to coś, co łączy nas w dormakaba. I to, co zapewnia wspaniały początek kariery z nami.

    dormakaba Polska Sp. z o.o.
    ul. Warszawska 72
    05-520 Konstancin-Jeziorna
    Polska

    T: +48 22 736 59 00

    www.dormakaba.pl

    Twoja Szansa
    Montażysta/technik serwisu

    zachodnia część woj. dolnośląskiego,
    południe woj. wielkopolskiego, zachód woj. łódzkiego.

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • praca stała (umowa o pracę po okresie próbnym)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pasjonujące wyzwania technologiczne
    • szkolenia

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyka, mechaniczne)
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki drzwiowej, kontroli dostępu, domofonów, systemów alarmowych lub pokrewne (instalacje niskoprądowe)
    • posiadanie prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP do 1kV
    • doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność
    • uczciwość, sumienność i pracowitość
    • nienaganna kultura osobista

    Zakres obowiązków:

    • serwis, montaż i naprawa drzwi automatycznych oraz urządzeń kontroli dostępu
    • obsługa serwisowa zrealizowanych projektów
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

    Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać klikając:

    W tytule wiadomości prosimy wpisać: Montażysta/technik serwisu.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie wybranym kandydatom spełniającym wymagania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez dormakaba Polska Sp.z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez dormakaba Polska Sp.z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.