Logo Pracuj.pl

Montażysta telewizyjny

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

TVN Grupa Discovery

Wiertnicza 166

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż materiałów do programu informacyjnego;
  • zapewnienie najwyższej jakości merytorycznej, technicznej i artystycznej montowanego materiału;
  • współpracę z reporterami, redaktorami i producentami.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad montażu materiałów audio/wideo;
  • doświadczenie w pracy w programie Final Cut Pro X;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • otwartość i umiejętność pracy w zgranym redakcyjnym zespole.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery;
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej;
  • działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego;
  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych;
  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów;
  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa

Montażysta telewizyjny, Wiertnicza 166, Mokotów, Warszawa