Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta urządzeń drukujących

OXIPRINT sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Tworzymy drukarki pod konkretne zamówienie klienta jako alternatywę dla standardowych drukarek dostępnych na rynku. Na naszych maszynach można drukować na prawie każdym materiale - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do zespołu produkcyjnego naszej firmy. Do głównych zadań osób zatrudnionych będzie należał precyzyjny montaż poszczególnych komponentów produkowanych w naszej firmie urządzeń drukujących. Produkcja ma charakter jednostkowy w związku z czym nie ma określonych i stałych stanowisk montażowych. Każda osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w montażu maszyn od początku do końca – co gwarantuje brak monotonii ☺ Jeżeli osoba zatrudniona ma takie chęci lub predyspozycje może awansować na specjalistę (samodzielny montaż) lub konstruktora maszyn (możliwość doszkolenia z obsługi SOLIDWORKS).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie. Preferowani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów inżynierskich (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, poligrafa lub pokrewne)
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych
  • podstawowa wiedza lub doświadczenie w zakresie obróbki ślusarskiej
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami metrologicznymi
  • znajomość oprogramowania SOLIDWORKS mile widziana
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • dobra organizacja pracy i skłonność do identyfikowania się z firmą

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zakwaterowania
  • elastyczne godziny pracy
  • szansę na poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • spersonalizowaną ścieżkę rozwoju
  • pakiet szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne