Oferta pracy

Montażysta w serwisie Sport

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • research, opracowywanie i montaż materiałów audio oraz wideo o tematyce sportowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu materiałów audio/wideo (świetnie jeśli masz portfolio)

  • znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (głównie Premiere, Ilustrator, Photoshop, Audition)

  • wiedza na temat specyfiki materiałów audio/wideo tworzonych na potrzeby Internetu

  • zainteresowanie sportu oraz wiedza z zakresu wielu dyscyplin

  • sprawne posługiwanie się językiem polskim - pisać i redagować ciekawe, dobre, niedługie i bezbłędne teksty do produkcji wideo

  • znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym, czyli: rozumiem, co czytam)

  • płynne poruszanie się w obszarze social media oraz doświadczenie związane z produkcją / montażem / dystrybucją treści na YT

  • umiejętność wyszukiwania i weryfikowania informacji pod kątem rzetelnych źródeł w celu unikania fake news

  • ogólna wiedza na temat praw autorskich w Internecie (zasady prawa cytatu, licencji Creative Commons)

  • dyspozycyjność (praca w weekendy lub w godzinach wieczornych nie stanowi dla Ciebie problemu)

  • umiejętność pracy zespole

  • kreatywne podejście do montażu

  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja i terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie hybrydowym

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu

  • szansę na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój umiejętności montażowych w zespole interiowych speców od wideo :)

  • pełne dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz dostęp do szeregu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)

  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln użytkowników korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Jesteśmy częścią Grupy Polsat Plus - największej grupy medialnej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy