Oferta pracy

Montażysta Wystaw- Kierowca

Muzeum Narodowe w Krakowie

  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja 3 Maja 1

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż obiektów muzealnych, sprzętu wystawienniczego

  • z wykorzystaniem rusztowań i uwzględniając pracę na wysokości,

  • transport krajowy i zagraniczny dzieł sztuki pomiędzy oddziałami Muzeum oraz innymi instytucjami, w tym pakowanie i załadunek oraz rozpakowywanie

  • i rozładunek obiektów i sprzętu wystawienniczego,

  • techniczne opracowywanie specjalistycznych opakowań do transportu dzieł sztuki (zgodnie z instrukcją) oraz przygotowywanie materiałów pakowych i skrzyń

  • do transportu obiektów.

  • obsługa magazynu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy na wysokości,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, zdolności techniczne, manualne w zakresie montażu różnych elementów,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym A2,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność i dyspozycyjność,

  • sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, renomowanej instytucji kultury;

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);

  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 30.09.2022

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

Muzeum Narodowe w Krakowie jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad milion eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

Przewiń do profilu firmy