Praca monter (praca wyjazdowa)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Łódź
    Opis stanowiska: montowanie szaf sterowniczych układanie tras kablowych wykonywanie podłączeń urządzeń zewnętrznych posługiwanie się elektronarzędziami praca w Łodzi oraz w delegacjach krajowych lub zagranicznych ...
    opublikowana: 13 kwietnia 2021
      • Niemcy, Niemcy
      Oczekujemy: mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego doświadczenia w pracy w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym znajomości montażu konstrukcji stalowych i rurociągów mile widziane kierunkowe wykształcenie...
        • Kąty Wrocławskie
        Zakres obowiązków: - odpowiedzialność za montaże u Klientów Firmy, - montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną, - dobór odpowiednich parametrów pracy urządzeń, - odpowiedzialność za uruchomienie urządzeń, obiektów u klientów, - wsparcie...
        opublikowana: 12 kwietnia 2021