Ta oferta pracy jest nieaktualna od 224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Maszyn Vendingowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sales Rangers jest firmą zajmująca się wsparciem sił sprzedaży. Dla rodzinnej firmy Vemat, zajmującej się automatami żywnościowymi,
    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa procesu montażu maszyn vendingowych zgodnie z ustalonymi procedurami
    • Przygotowanie maszyny do montażu
    • Diagnostyka miejsca i środowiska montażu maszyny
    • Przeprowadzenie procesu montażu
    • Rozruch próbny
    • Oddanie maszyny do użytkowania

    Nasze oczekiwania:

    • Rzetelność i uczciwość
    • Dyspozycyjność
    • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Umiejętność planowania oraz dobra organizacja czasu pracy
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie
    • Treningi i szkolenia
    • Prywatna opieka medyczna
    • Umowa o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".