Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:

    Monter
    PRACA W POLSCE – EUROPEJSKIE ZAROBKI!
    Miejsce pracy: woj. śląskie, dolnośląskie, łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • montaż elementów wielkogabarytowych/maszyn,
    • praca w oparciu o rysunek techniczny.

    Wymagania:

    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • umiejętność obsługi palnika,
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski,
    • duża motywacja do pracy.

    Dodatkowym atutem będzie umiejętność szczepienia, spawania.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę – możliwe kilkuletnie zatrudnienie,
    • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach o wysokim standardzie,
    • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy samochodem służbowym.
    Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail wraz z umieszczoną poniżej klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    Kontakt tel.: 514 765 200

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.