Oferta pracy

Monter Automatów Paczkowych

"MODERN-EXPO" S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za proces montaży oraz rozbudowy automatów paczkowych według harmonogramu

  • Będziesz zapewniać efektywny proces adaptacji technicznej lokalizacji (prace budowlane, elektryczne)

  • Będziesz rozwiązywać bieżące problemy we współpracy ze stronami projektu

  • Zaproponujesz optymalne rozwiązania techniczne w zakresie standaryzacji oraz doskonalenia procesu adaptacji oraz instalacji automatów paczkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu urządzeń technicznych (mile widziane automaty paczkowe, maszyny vendingowe, bankomaty, inne pokrewne)

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, inne pokrewne)

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenia w obszarze prac budowlanych (prace brukarskie, układanie instalacji elektrycznej itp.)

  • Prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstego przemieszczania się w ramach podległej lokalizacji

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Wysoka skuteczność w zakresie realizacji powierzonych napraw oraz podejmowania trafnych decyzji w środowisku wielozadaniowym

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka orientacja na sprawną realizację zadań

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • Pracę w Firmie będącej liderem w swojej branży (odziały w 6-krajach, ponad 3000 Pracowników)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (z nami masz możliwość realnego wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia - w zależności od ilości zrealizowanych zleceń instalacyjnych)

  • Bogaty pakiet socjalny (system kafeteryjny, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna), niezbędne narzędzia pracy

Czym żyje nowoczesny handel detaliczny? Szybkimi zmianami. Innowacjami, które transformują doświadczenie klientów. Atmosferą, która buduje zaufanie i zaangażowanie. Taka jest rzeczywistość, w której dzisiaj pracujemy. To nam jednak nie wystarcza. Nieustannie zadajemy sobie pytanie: kim będzie konsument przyszłości? Jaka będzie wyglądała sprzedaż detaliczna przyszłości? Jak możemy zmienić biznes naszych partnerów i stworzyć nowe doświadczenia konsumenckie dla kupujących z całego świata?

To podejście sprawiło, że Modern Expo od ponad 25 lat jest globalnym dostawcą i liderem zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia sklepów. Aktualnie dostarczamy je dla partnerów z ponad 70 krajów. Wybraliśmy ścieżkę agenta zmian.

Jeśli chciałbyś/-abyś odpowiedzieć wspólnie z nami na te oraz wiele innych pytań i stać się jednym z agentów zmiany, dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy