Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter automatyk

Techglass

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Techglass

Zygmunta Starego 124

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja i montaż szaf sterowniczych,

  • Konfigurowanie falowników i urządzeń pomiarowych,

  • Testowanie szaf sterowniczych,

  • Uruchamianie systemów sterowania,

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek,

  • Serwisowanie systemów sterowania,

  • Praca nad rozwojem sterowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie:

  • Średnie techniczne

  • Wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w produkcji szaf sterowniczych,

  • Doświadczenie w montażu tras kablowych i układaniu kabli,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) powyżej 50% czasu pracy,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność programowania i obsługi falowników,

  • Podstawowe umiejętności spawalnicze,

  • Prawo jazdy kategorii „B”

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki,

  • Wykształcenie w kierunku: automatyka i robotyka, informatyka stosowana lub pokrewne,

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją sieci przemysłowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC (w szczególności SIEMENS) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość języków programowania wysokiego poziomu będzie dodatkowym atutem,

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność; poczucie odpowiedzialności, terminowość,

  • Pracowitość, sumienność, skrupulatność,

  • Dyspozycyjność,

To oferujemy

  • Pracę w rozwojowej firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku i zasięgu globalnym,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy dla osób ambitnych,

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia / certyfikacje,

  • Pracę w młodym, energicznym zespole,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Ubezpieczenie,

  • Pakiet Multisport,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie