Oferta pracy

Monter-Automatyk w Terenowej Jednostce Eksploatacji

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  • Konarzewo (pow. gryficki)

    Konarzewo (pow. gryficki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja czynności eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami, w szczególności w zakresie instalacji technologicznych i AKPiA na sieci przesyłowej

  • kontrola poprawności pracy i eksploatacja urządzeń teletransmisyjnych i obwodów sterowników PLC

  • kontrola poprawności pracy i eksploatacja układów pomiarowych, sprawdzanie i kalibracja torów pomiarowych urządzeń rozliczeniowych, przetworników temperatury i ciśnienia

  • sporządzanie dokumentacji z wykonanych czynności eksploatacyjnych zgodnie z instrukcjami SESP

  • zabezpieczanie i usuwanie awarii na sieci przesyłowej

  • wnioskowanie o wykonanie prac konserwacyjnych, naprawczych i remontowych układów technologicznych i pozostałej infrastruktury towarzyszącej systemu przesyłowego

  • wykonywanie innych, doraźnych zadań dodatkowych, istotnych dla Spółki lub komórki organizacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • minimum 4 lata doświadczenia w obszarze elektrotechniki i/lub automatyki, w wykonawstwie lub serwisie

  • doświadczenie w eksploatacji lub budowie instalacji elektrycznych/automatyki

  • znajomość instalacji sterowniczych (preferowane instalacje przemysłowe)

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia energetyczne w grupie 1 (przynajmniej w zakresie Eksploatacji)

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych i pracy w terenie w ramach wymagań stanowiska

  • gotowość do pełnienia dyżurów domowych w uzgodnionych terminach

  • umiejętność współpracy w ramach zespołu

  • dobra organizacja pracy własnej

  • nastawienie na jakość

  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne: elektrotechnika/elektryka/automatyka/robotyka

  • doświadczenie w wykonawstwie/eksploatacji stacji gazowych lub pokrewnych obiektów przemysłowych (chłodnictwo/ciepłownictwo)

  • znajomość układów opartych o sterowniki PLC

  • znajomość układów telemetrii (łączność GSM/łączność światłowodowa)

  • znajomość urządzeń typu: przetworniki ciśnienia, temperatury, czujniki poziomu cieczy

  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru w grupie 2 i 3

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • zapewniamy sposoby organizacji pracy dostosowane do wytycznych obowiązujących podczas pandemii, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie dla przeszło 3000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce świadczenia pracy:

Oddział w Poznaniu

Terenowa Jednostka Eksploatacji w Szczecinie

Nowobudowany obiekt- Terminal Odbiorczy w okolicy Konarzewa/Niechorza, gmina Trzebiatów, powiat gryficki

Oferty prosimy nadsyłać do:

10 października 2021 r.