Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter automatyki i maszyn przemysłowych

Centrum Projekt Sp. z o.o.O firmie

Centrum Projekt Sp. z o.o.

Jana Długosza 48

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w montażu mechanicznym maszyn i stanowisk przemysłowych

  • prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielczych

  • montaż instalacji elektrycznych i automatyki

  • udział w montażu u klienta

  • udział w uruchomieniach u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego (średnie lub zawodowe) elektryka/ elektronika/mechanika/ mechatronika

  • gotowości do krótkoterminowych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, mechaniki lub mechatroniki

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego w ww. dziedzinach

  • pracę w niedużym zgranym zespole pracowników

O nas

Centrum Projekt Sp. z o.o. jest firmą inżynierską zaangażowaną we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań systemów automatyki w różnych gałęziach przemysłu. Jesteśmy również producentem maszyn specjalistycznych na zamówienie.