Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Baterii Przemysłowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem źródeł zakumulowanej energii.
    Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości baterie przemysłowe i prostowniki.
    Gwarancją wysokiej jakości naszych produktów i usług są posiadane certyfikaty
    ISO 9001 i ISO 14001.
    Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.
    W związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Cenimy ludzi pogodnych.
    Do obowiązków wybranej osoby będzie należała realizacja zadań związanych z procesem montażu baterii przemysłowych.

    Nr ref. BP/01

     Zadania:

    • obsługa narzędzi i sprzętu do montażu ogniw
    • nadzór nad powierzonymi do montażu materiałami
    • dokonywanie niezbędnych zapisów wymaganych instrukcjami wewnętrznymi
    • zapewnienie wysokiej jakości montowanych wyrobów
    • bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP
    • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie zawodowe
    • doświadczenie w pracy w na stanowisku produkcyjnym
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • Uprawnienia na suwnice
    • umiejętność koncentracji
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • konkurencyjną stawkę godzinową
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • preferencyjną ofertę PZU
    • pracowniczy program emerytalny po przepracowaniu 24 miesięcy
    • program nagród jubileuszowych
    • kartę Multisport dofinansowaną dla pracownika oraz kartę dla członków rodziny
    • karty podarunkowe z okazji Bożego Narodzenia
    • pracę w zgranym zespole
    • sklep firmowy z akumulatorami i usługą sprawdzenia
    • możliwość korzystania z kantyny
    Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia lub na adres:

    Exide Technologies S.A.
    Dział ZZL
    ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

    EXIDE..... makes job exciting