Logo Pracuj.pl

Monter bez doświadczenia

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Nauczymy cię jak:

• Wykonywać prace monterskie, mechaniczne, ślusarskie zgodnie z dokumentacją techniczną,

• montażu elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp.,

• uruchamiania gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzania testów,

• tworzenia dokumentacji i raportowania prac.

Nasze wymagania

  • nie masz doświadczenia,
  • nie boisz się nowych wyzwań,
  • masz chęć do nauki,
  • chcesz pracować w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wdrożeniowe i zawodowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • benefity pozapłacowe (karta Medicover, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zostań monterem maszyn i urządzeń

Damy ci niezbędne narzędzia, wyposażymy w wiedzę i pokażemy, jak robić to dobrze!

Istnieje możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością, niezawodnością, elastycznością i najwyższą jakością.

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywy i odpowiedzialne zadania. Realizujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.