Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter

NIBE-BIAWAR Sp. z o. o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż wymienników ciepłej wody lub jednostek centralnych do pomp ciepła,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (od poniedziałku do piątku, po 8 godzin w systemie zmianowym),

  • stabilność zatrudnienia,

  • możliwość korzystania z dodatkowego pakietu socjalnego (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, pożyczki),

  • dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),

  • możliwość zakupu produktów w promocyjnych cenach (Sklep firmowy),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość zakupienia ciepłych posiłków w stołówce (w przystępnych cenach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne