Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Blacharz izolacji przemysłowych

Fareon-A

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy izolatorów przemysłowych do parków chemicznych, rafinerii i produkcji w całej Holandii. Praca pozostaje z demontażu i instalacji nowej izolacji rurociągów różnej średnicy. Pracuje się z izolacja termiczną Rockwool lub Armaflex . Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia

  • niezależność na danym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • własny samochód (przynajmniej 1 na parę, płacimy za przejechane kilometry)

  • własne narzędzia podręczne

  • certyfikat SCC lub VCA

To oferujemy

  • pracę na umowę holenderską, 560-600 eur/40 godzin (możliwość pracy na działalności własnej, stawka 24-26 euro/godz.)

  • pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych darmowe ( w przypadku działalności własnej 160euro/os./tydz.)

  • zjazdy do Polski możliwe co 5/6 tygodni (system 5/6 +1)

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, zdolności językowych oraz posiadania samochodu

  • termin płatności faktury 16 dni

Fareon-A

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa - głównie w Holandii, Niemczech i Belgii. Liczba pracowników: 204 osób.

Dzięki ponad 15-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów jak również klientów.

Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Przewiń do profilu firmy