Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Blacharz Izolacji Termicznej - Warsztatowiec

Jettica Oy

  • Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż rusztowań na obiektach przemysłowych.

  • Montaż izolacji termicznej (wełny, blachy oraz pracowników na warsztat) na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze obiekty przemysłowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku (minimum 2 lata)

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • fińska karta bezpieczeństwa (mile widziana)

To oferujemy

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granice

  • zarobki zgodnie z umową o pracę

  • zakwaterowanie

  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy

  • transport do miejsca pracy

  • pracę na bazie projektu

Jettica Oy

Jettica Oy jest fińską firmą z wieloletnim doświadczeniem zatrudniająca pracowników w branży przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy