Monter bram garażowych i stolarki okiennej

  • Pruszków, Warszawa, Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 01.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HUGO HUBERT KOZŁOWSKI

Firma istnieje od 1995 r.
Od początku działamy w branży budowlanej.
Sprzedajemy i montujemy okna, drzwi, witryny w różnych technologiach
oraz bramy garażowe wraz z automatyką.
Jesteśmy także producentem ślusarki aluminiowej.

Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Warszawa (okolice), Janki (pow. pruszkowski)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników zarówno z doświadczeniem jak i do przeszkolenia.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

  • demontaż montaż stolarki okiennej
  • obróbki tynkarskie wokół okien
  • montaż bram garażowych
  • montaż automatyki do bram

Od kandydata oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B
  • braku przeciwskazań zdrowotnych
  • umiejętności obsługi narzędzi i elektronarzędzi

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość przyuczenia osób z małym doświadczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HUGO z siedzibą w Jankach przy Al. Krakowskiej 48 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HUGO z siedzibą w  Jankach przy Al. Krakowskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt telefoniczny 601 21 30 25.