Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter – Brygadzista Pomp Ciepła

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła typu split oraz monoblock

  • Prace elektryczne

  • Prace hydrauliczne

  • Wykonywanie przeglądów pomp ciepła

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość zagadnień elektrycznych i hydraulicznych

  • Mile widziane doświadczenie montażu systemów cieplnych - niewymagane

  • Zdolności manualne

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej

  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy

  • Dyspozycyjność i solidność

  • Warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Wsparcie techniczne

  • Szkolenia instalacyjne w terenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zapewniamy szkolenia z uprawnień SEP-owskich f-gazowych i montażowych pomp ciepła.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Zostań wykwalifikowanym monterem największej firmy z branży PV w Polsce. Zapewniamy szkolenia, uzyskanie odpowiednich kwalifikacji i uprawnień do wykonywania pracy. Praca w nowej branży OZE na długie lata. Jasny i klarowny system wynagrodzeń, w zależności od ilości podjętej pracy wynagrodzenie od 7-18 tys. zł. Jesteś osobą pracowitą, sumienną, uczciwą a prace techniczne nie są dla Ciebie problemem? W takim razie zapraszamy do naszej ekipy!

Przewiń do profilu firmy