Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter budowy linii elektroenergetycznych WN

ELFEKO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy budowie obiektów elektroenergetycznych (linie) 110kV, 220kV, 400kV

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność (praca w delegacji na terenie całego kraju)

  • Sprawność fizyczna oraz brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia. Dodatek za pracę na wysokości, dodatki za obsługę maszyn oraz sprzętu ciężkiego (wciągarki, hamowniki, auta ciężarowe)

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach

  • Dostęp do niezbędnych szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę

  • Opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować wyłącznie poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ELFEKO S.A.

Firma ELFEKO SA z siedzibą w Gdyni świadcząca usługi w zakresie budownictwa energetycznego zatrudniająca obcokrajowców poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter budowy linii elektroenergetycznych WN.

Przewiń do profilu firmy