Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

EUROSYSTEMS Bydgoszcz

3 0004 500 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:30-15:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i konserwacja systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego CCTV, automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych i klimatyzacyjnych, inteligentnych domów

  • Instalacja okablowania strukturalnego i tras kablowych, sieci LAN, światłowodów,

  • Inne prace instalacyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, techniczne, preferowane o kierunku elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym.

  • Doświadczenie nie jest wymagane, możliwość nauki od bardziej doświadczonych współpracowników.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m.

  • Dokładność i precyzja.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uczciwość i dyspozycyjność, niekaralność.

  • Mile widziane uprawnienia SEP min 1 GR do 1 kV E.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do rzeczywistych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w pracę.

  • Pracę w regionie, z codziennym powrotem do domu, bez uciążliwych delegacji.

  • Profesjonalne narzędzia pracy i możliwość podnoszenia swoich kompetencji (np. kursy, szkolenia, uprawnienia).

  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.

O nas

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z instalacjami teletechnicznymi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i uprawnienia, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Wieloletnie doświadczenie w pracy w dużych firmach i najnowocześniejszy sprzęt pozwalają nam tworzyć nawet bardzo rozbudowane instalacje, a swoich realizacjach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w branży.