Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

DOM OKIEN sp. z o.o.

7 0007 500 brutto / mies.
  • Zamkowa 2, Cieszyn
    Cieszyn, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Zamkowa 2

Cieszyn

Twój zakres obowiązków

  • Montaż okien

  • Montaż parapetów

  • Obróbki tynkarskie

  • Opcjonalnie montaż rolet i bram

Nasze wymagania

  • Preferujemy kandydatów z doświadczeniem w branży

To oferujemy

  • Pełne ubezpieczenie

  • Umowa o pracę

  • Pensja + premia

O nas

Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą okien PCV i związanymi z tym usługami.

Dostarczamy naszym klientom:

- okna,

- drzwi balkonowe,

- drzwi zewnętrzne,

- parapety,

- żaluzje,

- moskitiery i wszystko o czym klient zamarzy.

Nasza brygada montażowa zajmuje się montażem, a także kompleksowa wymiana starych okien wraz z obróbkami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Pracujemy z użyciem najlepszych materiałów do montażu i sprzętu renomowanych firm takich jak BOSCH czy HILTI.