Oferta pracy

Monter co. - Spawacz

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ sp. z o.o.O firmie

22‐26 zł brutto / godz.
Rekrutacja zdalna

  • Goleniów, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dostawę ciepła na potrzeby ogrzewania, wentylacji oraz ciepłej wody użytkowej w obrębie miasta Goleniów.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja powierzonych maszyn i urządzeń.
  • Eksploatacja urządzeń energetycznych zgodnie z instrukcjami obsługi i przepisami dozoru technicznego.
  • Wykonywanie prac monterskich, konserwacyjno-porządkowych systemu odżużlania i nawęglania w Ciepłowni Rejonowej.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Umiejętność obsługi, konserwacji urządzeń energetycznych (kotły wodne na paliwo stałe, urządzenia przemysłowe, pompy, wentylatory, sprężarki).
  • Samodzielność w pracy.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Chęć uczenia się, rozwoju, podnoszenia kwalifikacji.

    Wymagane dokumenty:

  • CV.
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje (kopie).
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Firma oferuje:

  • umowę na czas nieokreślony, po zatrudnieniu na okres 3 miesięcy,
  • ciekawą ambitną pracę,
  • wymiar czasu 8 godz./40 godz. tygodniowo,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy