Oferta pracy

Monter drukarek 3D

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca przy montażu drukarek 3D zgodnie ze specyfikacją produktu,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej,

  • kontrola jakości produktu zgodnie z procedurami i instrukcjami,

Nasze wymagania

  • zdolności manualne,

  • skrupulatność,

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem (dot. instrukcji montażowych),

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych (tj. głębokościomierz, suwmiarka, szczelinomierz),

  • zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji,

  • motywacja do pracy,

  • pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w grupie (komunikatywność),

  • mile widziana znajomość narzędzi tj. wkrętarka, lutownica, multimetr.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dodatkowy pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • system benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • przyjazną atmosferę,

  • pyszną kawę z ekspresu