Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Drzwi PPOŻ i Bram Przemysłowych

  • Bolesławiec, Środa Śląska, Wrocław, Legnica, Chojnów, Nowogrodziec, Jelenia Góra, Złotoryja, Lwówek Śląski, Lubin, Polkowice, Jawor, Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (praca na terenie Niemiec)

    Zakres obowiązków:

    • Montaż bram przemysłowych, ramp przeładunkowych i drzwi PPOŻ,
    • Wykonywanie montażu napędów do bram,
    • Prowadzenie dokumentacji montażowej,

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
    • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku min. 2 lata – warunek konieczny
    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana,
    • Rzetelność i zaangażowanie,
    • Gotowość do pracy na terytorium Niemiec 4. dni w tygodniu,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,

    Oferujemy:

    • Pracę na terenie Niemiec – 4 dni w tygodniu po 10 h (poniedziałek-czwartek),
    • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Bezpłatny dojazd do pracy (pracodawca udostępnia samochód),
    • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie,
    • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.