Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

SM-PROJECT sp. z o.o.

4 0009 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • montaż systemów fotowoltaicznych i konstrukcji stalowych;

  • montaż okablowania instalacji elektrycznych

  • montaż instalacji na dachach skośnych i płaskich*

  • montaż bram i ogrodzeń farm fotowoltaicznych

  • jeśli masz lęk wysokości, a jesteś zainteresowany montażem instalacji naziemnych zgłoś się do nas

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji

  • dyspozycyjność,

  • otwartość na rozwiązywanie problemów,

  • zaangażowanie

  • MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia na koparki (operator),

  • uprawnienia SEP do 1 kV (elektomonter),

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazd w przypadku delegacji

  • dzienną dietę w przypadku pracy w delegacji

  • stałą i stabilną pracę

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji 4000 do 9000 zł

O nas

Firma SM-Project zajmująca się budową zarówno dużych jak i mniejszych projektów instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruntach poszukuje osób zainteresowanych pracą przy montażu instalacji fotowoltaicznych.