Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

FIRMA BUDSAR ENERGIA

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji dachowych wg projektu lub wcześniej przeprowadzonego audytu

  • montaż paneli na konstrukcji dachowej lub gruntowej

  • planowanie i prowadzenie tras kablowych

  • uruchomienie oraz konfiguracja instalacji oraz aplikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane uprawnienia SEP lub UDT

  • umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • pracowitość

  • sumienność

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz wysoką premią zależną od posiadanych kwalifikacji i pracowitości

  • Możliwa również umowa B2B lub umowa zlecenia w zależności od preferencji

  • samochód służbowy z pełnym wyposażeniem narzędzi niezbędnych do pracy

  • praca od poniedziałku do piątku dla zainteresowanych możliwość pracy w soboty lub nadgodzinach za dodatkowym wynagrodzeniem

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • pełne wsparcie kadry kierowniczej

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy