Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Elektromonter

Stöbich Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż/serwis kompleksowych systemów mechanicznych i elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • wyjazdy służbowe na terenie całej Polski jak i na terenie UE (możliwe wyjazdy do Ameryki Południowej jak i Afryki)

  • komunikacja z klientem

  • prowadzenie prostej dokumentacji technicznej jak i finansowej

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP

  • prawo jazdy kategorii B

  • elastyczność

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

  • samodzielność

  • odpowiedzialność

  • zdolność do myślenia technicznego

  • dobra prezencja

To oferujemy

  • pracę na pełnym etacie

  • profesjonalne zaplecze i młody zespół

  • wynagrodzenie za delegację oraz dodatkowa płaca za przepracowane godziny pracy w UE (podwójne wynagrodzenie)

  • możliwość natychmiastowego przystąpienia do pracy

Firma Stöbich Brandschutz GmbH jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie prewencyjnej, strukturalnej ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 35 lat projektuje oraz produkuje specjalne/indywidualne rozwiązania dla wybitnych projektów architektonicznych i przemysłowych. Stöbich Brandschutz GmbH ma ponad 60 reprezentantów w krajach na całym świecie oraz 13 własnych oddziałów.

W związku z rozwojem firmy Stöbich Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przyjmiemy osobę na stanowisko elektryka/elektromechanika/montera do montażu i serwisu systemów przeciwpożarowych.

Przewiń do profilu firmy