Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.W. „Rambit 2” s.c. A.Łaciak G.Pałys K.Ślusarczyk ul. Stanisławy Wysockiej 11 31-580 Kraków (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez P.W. „Rambit 2” s.c. A.Łaciak G.Pałys K.Ślusarczyk ul. Stanisławy Wysockiej 11 31-580 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "RAMBIT 2" S.C.

Monter - Elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "RAMBIT 2" S.C.O firmie

3 000‐4 000 zł brutto / mies.

Stanisławy Wysockiej 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • montaż bram garażowych, drzwi, rolet, automatyki bramowej, szlabanów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, elektryczne,

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • umiejętność spawania,

  • prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży,

  • znajomość zagadnień elektrotechniki i elektroniki,

  • uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia,

  • wolne weekendy,

  • praca na rynku regionalnym - Kraków i okolice Krakowa.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. W ramach naszej działalności sprzedajemy i montujemy bramy garażowe, okna, drzwi rolety, bramy przemysłowe oraz systemy automatyki bramowej i systemy kontroli wjazdu (szlabany, zapory parkingowe).

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://rambit.pl/

Przewiń do profilu firmy