Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter / Elektromonter

TRIPS AUTOMATYKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny i/lub elektryczny szaf sterowniczych

  • Montaż aparatury elektronicznej

  • Układanie i podłączanie przewodów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w branży elektrotechnicznej

  • Preferowane wykształcenie techniczne: elektryczne lub mechaniczne

Mile widziane

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej – elektrycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową w zgranym energicznym zespole

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Możliwości rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy

TRIPS Automatyka Polska Sp. z o.o. sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią technologiczno-produkcyjnej grupy TRIPS.

Obecnie głównym profilem działalności firmy jest realizacja projektów, związanych z produkcją szaf sterowniczo-zabezpieczeniowych i systemów automatyki przemysłowej.

Prowadzimy i współuczestniczymy w projektach dla uznanych na świecie klientów z różnych gałęzi przemysłu, m.in.: chemicznego, farmaceutycznego, samochodowego czy energetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Monter / Elektromonter.

Przewiń do profilu firmy