Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter – elektronik

STEKOP SAO firmie

  • Porosły-Kolonia (pow. białostocki)

    Porosły-Kolonia (pow. białostocki), podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń elektronicznych w technologii smd i tht,

  • Uruchamianie i testowanie układów elektronicznych,

  • Serwis urządzeń elektronicznych,

  • Nadzór nad powierzoną aparaturą kontrolno – pomiarową,

  • Realizacja planów produkcji wg. przyjętych procedur zapewniania jakości.

  • Tworzenie zapisów w dokumentacji technologicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego technicznego, preferowane wyższe inżynierskie (elektronika, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)

  • Doświadczenia przy montażu elementów elektronicznych.

  • Praktyczna znajomości elektroniki, mile widziana znajomość obwodów w.cz.,

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową.

  • Mile widziana znajomość obsługi automatów montażowych smd

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pracę w zgranym zespole

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Stabilne zatrudnienie

STEKOP SA

Stekop S.A. z siedzibą w Warszawie, od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych systemów technicznej ochrony mienia dla sektora publicznego, militarnego, bankowego i prywatnego.

Przewiń do profilu firmy