Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Elektronik

voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o.

Gdańska 31

Trąbki Wielkie (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny urządzeń.

  • Weryfikacja poprawności zmontowanych modułów (testy funkcjonalne i optyczne).

  • Testowanie i programowanie gotowych urządzeń.

  • Zgłaszanie problemów pojawiających się w procesie produkcyjnym.

  • Propozycja zmian w produkcie oraz procesie wytwórczym.

Nasze wymagania

  • Motywacja wewnętrzna do rozwoju osobistego i zawodowego pozwalająca na podjęcie roli Lidera Linii w przeciągu 6-12 miesięcy.

  • Znajomość części elektronicznych, elektrycznych.

  • Umiejętność lutowania ręcznego.

  • Umiejętność montażu elementów elektronicznych na układach PCB.

  • Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (oscyloskop, mierniki, obciążenia prądowe).

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych.

  • Zdolności manualne.

  • Sumienność.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Wykształcenie kierunkowe (technik elektronik/elektryk/mechatronik) lub doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej o podobnym profilu produkcyjnym.

To oferujemy

  • Przygotowanie kandydata do profilu diagnozowania i napraw układów elektronicznych .

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, pracowniczy program zakupu akcji koncernu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

Od ponad 30 lat voestalpine Signaling Poland jako jeden z najbardziej innowacyjnych pomorskich przedsiębiorstw dba o bezpieczeństwo transportu kolejowego na całym świecie. Firma należy do międzynarodowej Grupy voestalpine Railway Systems z siedzibą w Austrii, lidera technologii w dziedzinie transportu szynowego. W naszym Zakładzie Produkcyjnym w Trąbkach Wielkich produkujemy innowacyjne systemy wspierania transportu kolejowego, min. monitoringu dla taboru i infrastruktury. Rozwiązania i produkty firmy cieszą się uznaniem w sieciach kolejowych na całym świecie. Dzięki nam klienci są zawsze o krok przed konkurencją.

Przykładamy szczególną wagę do zaangażowania, dobrej organizacji pracy, wytrwałości w działaniu, samodzielności a przede wszystkim umiejętności współpracy opartej na otwartości, szacunku i zaufaniu. Cenimy sobie dystans do siebie, poczucie humoru i zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy