Oferta pracy

Monter/Elektryk

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00 - 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż aparatury,

  • Wykonywanie oprzewodowania rozdzielnic niskiego napięcia na podstawie powierzonej dokumentacji,

  • Obsługa elektronarzędzi.

Wymagania pracodawcy

  • Wyksztalcenie zawodowe elektryczne, mile widziany technik elektryk, elektronik.

  • Znajomość czytania schematów elektrycznych.

  • Mile widziana umiejętność oprzewodowania rozdzielnic lub szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji elektrycznej.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak wkrętarka, prasa hydrauliczna do przewodów siłowych.

  • Doświadczenie w obróbce przewodów sterowniczych oraz siłowych.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Pracę w nowoczesnej i ustabilizowanej firmie

  • Pracę w komfortowej lokalizacji, do której bezpośrednio dojeżdża komunikacja miejska

  • Wsparcie i opiekę Koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji i zatrudnienia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z wszystkimi świadczeniami

  • Dla osób bez doświadczenia oferujemy przyuczenie do zawodu - 2 tygodniowy okres szkoły elektryka!

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość szybkiego przejęcia do Klienta na umowę stałą i dodatkowe benefity z tym związane

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie.