Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Monter elektryk

COMATIC. SP. Z O.O.O firmie

  • Czułówek (pow. krakowski)

    Czułówek (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn na podstawie schematów elektrycznych

  • łączenie szaf sterowniczych

  • prowadzenie tras kablowych

  • aktywny udział w uruchomieniu maszyn

  • wsparcie procesu produkcji

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia

  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów

  • dyspozycyjność (wyjazdy delegacyjne w Polsce i zagranicą)

  • prawo jazdy kategorii B

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność wykonywania montażu mechanicznego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • partnerskie podejście i miłą atmosferę pracy

COMATIC. SP. Z O.O.

comatic. to polska firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania i budowy maszyn, automatyzacji procesów technologicznych oraz robotyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu łączymy z pasją tworzenia i zamiłowaniem do innowacyjnych technologii. Naszym celem jest tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań mających realny wpływ na rozwój i doskonalenie procesów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z następującą klauzulą:

„Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez COMATIC. sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.