Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Elektryk

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Przemysłowa 15, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNA

Przemysłowa 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • montaż i okablowanie szaf sterowniczych

  • montaż elektryczny maszyn i urządzeń wraz z okablowaniem

  • wykonywanie prac mechanicznych związanych z okablowaniem

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się nimi

  • znajomość podstaw montażu układów automatyki

  • sumienność

  • dokładność

  • zaangażowanie

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • mile widziane zacięcie w „majsterkowaniu” i umiejętności manualne

  • mile widziana znajomość zagadnień automatyki

  • mile widziana umiejętność edycji schematów elektrycznych w programie Eplan

  • mile widziane posiadanie aktualnych badań SEP 1kV

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne warunki zatrudnienia