Oferta pracy

Monter - Elektryk

Linkap Przemysław StarońO firmie

  • Stanisława Wigury 21
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Linkap Przemysław Staroń

Stanisława Wigury 21

Łódź

LINKAP to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonaniu i uruchamianiu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej z wykorzystaniem sterowników PLC.

Opis stanowiska:

  • montowanie szaf sterowniczych
  • układanie tras kablowych
  • wykonywanie podłączeń urządzeń zewnętrznych
  • posługiwanie się elektronarzędziami
  • praca w Łodzi oraz w delegacjach krajowych lub zagranicznych

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe, min. zawodówka lub technikum, ale nie jest to warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów w delegacje (praca również w Łodzi, różny czas delegacji, na weekendy powrót do domu)
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole i sumienność
  • uczciwość
  • gotowość do poszerzania wiedzy
  • zdolności manualne
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • niezbędne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia
  • stałą pracę
  • stabilną pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy w wielu dziedzinach przemysłu

CV oraz List Motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy