Logo Pracuj.pl

Monter - elektryk

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT POJAZDÓW SZYNOWYCH "TABOR"O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń hamulcowych wykorzystywanych w pojazdach szynowych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych sterowników oraz urządzeń pneumatycznych,
  • obsługa elektronarzędzi – wiertarki, wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki,
  • utrzymywanie urządzeń, narzędzi oraz narzędzi pomiarowych w należytym stanie technicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi np.: suwmiarką, mikromierzem,
  • umiejętność lutowania kapilarnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodyscyplina i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • aktywna postawa i kreatywność w działaniu,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • wysoka kultura techniczna,
  • doświadczenie zawodowe związane z utrzymaniem lub budową urządzeń hamulcowych stosowanych w pojazdach szynowych oraz praktyka warsztatowa jest dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w obszarze badań i rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju i dokształcania,
  • dofinansowanie do kart rekreacyjno-sportowych.

Monter - elektryk, Poznań