Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Elektryk - Serwisant

Mikor Inżyniering Sp. zo.o.O firmie

  • Aleja Krakowska 34A
    Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mikor Inżyniering Sp. zo.o.

Aleja Krakowska 34A

Janki (pow. pruszkowski)

Jesteśmy ludźmi z pasją, robimy to co lubimy.
Budujemy maszyny, systemy sterowania. Ciągle się uczymy i odkrywamy nowe obszary.
Rozwiązujemy realne problemy naszych klientów.

Wykonujemy maszyny transportu bliskiego, wyposażamy teatry i opery, dostarczamy rozwiązania dla przemysłu spożywczego, oczyszczalni ścieków.

Pracujemy głównie w Polsce oraz za granicą.

Zadania do realizacji:

  • wspieranie inżynierów w procesie projektowania
  • montaż elektryczny szaf sterowniczych
  • montaż tras kablowych i kabli
  • serwisy i przeglądy maszyn
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • podłączenia i udział w uruchomieniach
  • udział w przeglądach UDT maszyn - po przeszkoleniu i zdobyciu uprawnień.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, zawodowe
  • umiejętność kablowania szaf
  • rozumienie schematów elektrycznych
  • wymagana praca na wysokości
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość uczenia się, zdobycia uprawnień, UDT, alpinistycznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia na budowie,
  • pensja powyżej średniej krajowej,
  • forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o prace, B2B)

Ogłoszenie archiwalne